• DISTANCES LĪGUMS

  Sveika!

  Iegādājoties tiešsaites kursus “Zīmola spēle”, “Zīmola Refresh” vai citus pieejamos kursus šajā interneta vietnē (nikitina.lv un kursi.zimolaspele.lv), tu noslēdz sekojošu vienošanos ar mani, Diānas Ņikitinas uzņēmumu SIA Darling Im Home.

   

  PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

   

  Tu veic tiešsaites kursa (turpmāk- Pakalpojums) pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamā pakalpojuma veidu un daudzumu un veicot apmaksu caur veikalā iestrādātajiem maksājuma rīkiem vai veicot apmaksu ar rēķinu, par kura nepieciešāmibu jāinformē mani.

   

  Es nodrošinu tava pasūtījuma izpildi un piekļuves nodošanu tiešsaites kursiem Thinkific platformā uzreiz pēc samaksas veikšanas un tava piekļuve būs aktīva kursa aprakstā minēto ilgumu no pirkuma veikšanas brīža.

   

  LIETOTĀJA PIENĀKUMI

   

  Tev jāglabā kursu piekļuves lietotāja vārds un/vai parole konfidenciāli, tos nedrīkst nevienam izpaust.

  Tavs pienākums ir regulāri atjaunot paroli, nekavējoties informēt mani, Autoru, ja tev tapis zināms vai tev ir aizdomas, ka tava parole ir nonākusi trešās personas rīcībā.

   

  Piekrītot šiem Lietošanas noteikumiem, tu esi atbildīga par visām darbībām, kas veiktas, izmantojot tavu lietotāja kontu. Tu esi pilnībā atbildīga par visiem veiktajiem darījumiem un citām saistībām, kas veiktas, izmantojot lietojumprogrammu.

   

   

  ATTEIKUMA TIESĪBAS

   

  Tev ir tiesības atteikties no Pakalpojuma 30 kalendāro dienu laikā no Pakalpojuma saņemšanas brīža, nosūtot man par to atteikumu uz e-pastu hello@zimolaspele.lv . Es atgriezīšu visu tevis ieguldīto naudu, ja tu objektīvi nebūsi sasniedzis tiešsaites kursā solīto rezultātu.

   

  INTELEKTUĀLĀ ĪPAŠUMA TIESĪBAS

   

  Pakalpojumi un to saturs ir Autora un iespējamo trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības un konfidenciāla informācija. Pakalpojumu un to satura neatļauta kopēšana un koplietošana ir aizliegta.

   

  Bez iepriekšējas Autora rakstveida piekrišanas tev nav tiesību:

  • kopēt vai izmantot Pakalpojumus vai jebkādus materiālus, ko tie satur, citiem mērķiem, nekā personīgo mācību mērķiem;

  • pārdot, izplatīt vai citādi nodot Pakalpojumus vai materiālus, ko tie satur, jebkurai trešai personai;

  • izveidot jebkādus atvasinātus darbus no Pakalpojumiem vai materiāliem, ko tie satur, izņemot to, kas pieļaujams kursa programmā kā Zīmola grāmatas izveide;

  • izmantot Pakalpojumus vai jebkādus materiālus, ko tie satur, komerciāliem mērķiem;

  • vai ļaut trešai pusei veikt jebkuru no iepriekš minētajām darbībām;

  • tu piekrīti nekopēt nekādus materiālus vai citus datus tīmekļa vietnē.

   

  DATU APSTRĀDE

   

  Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, tu apliecini, ka esi iepazinusies un piekrīti, ka tavus sniegtos datus apstrādā tiešsaites kursu platforma Thinkific un es, SIA Darling Im Home. Tavi dati tiks izmantoti, lai varētu apstrādāt tavu pasūtījumu un veiktu pakalpojuma piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, tu piekrīti, ka uz tavu norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar tava pasūtījuma apstrādi.

   

  PAPILDU INFORMĀCIJA

   

  Ja tev ir kādi jautājumi par Pakalpojumu vai šo distances līgumu, kā arī sūdzību gadījumā, sazinies, lūdzu, ar mani, rakstot uz e-pastu hello@zimolaspele.lv

   

  Pēdējo reizi labots 08.03.2022

   

  Ar sveicieniem,

  Diāna Ņikitina

  SIA "Darling Im Home"

  Reģ.nr.40203344411

  Iecavas 1-32, Rīga LV-1083