• PRIVĀTUMA POLITIKA

  Sveika!

  Paldies, ka nolēmi atvēlēt laiku un iepazīties ar vietnes nikitina.lv un zīmolvedes Diānas Ņikitinas saistīto pakalpojumu Privātuma politiku.

   

  Šeit ir aprakstīts, kas notiek ar taviem datiem kopš brīža, kad tu sāc interesēties par maniem pakalpojumiem.

   

  Atceries, ka, saskaņā ar datu aizsardzības regulu, tu vari jebkurā brīdī pieprasīt, lai tavi dati tiktu dzēsti no manām datu bāzēm.

   

  Šī privātuma politika ir spēkā sākot ar 18.04.21.

  Labota 09.09.21.

   

  Šī dokumenta kontekstā "Es", "Mans", "Pakalpojuma sniedzējs" ir atsauces uz mani, Diānu Ņikitinu un SIA "Darling Im Home" (rekvizīti ir lapas apakšā). Es saņemu, apstrādāju un izmantoju no tevis vai tavas ierīces iegūto informāciju mājaslapa nikitina.lv. Visi lapā piedāvātie produkti un pakalpojumi kopā vai atsevišķi tiek saukti par "Pakalpojumiem". Izmantojot šo Lapu, tu apstiprini, ka esi izlasījusi un piekrīti visiem šīs Privātuma politikas nosacījumiem. Šī dokumenta saturs var tikt mainīts un/vai papildināts, un šādas izmaiņas un/vai papildinājumi stājas spēkā līdz ar to publicēšanu šeit.

   

  Šīs privātuma politikas saturs ik pa laikam var tikt mainīts un/vai papildināts. Visas izmaiņas būs redzamas šajā lapā. Katram mājaslapas apmeklētājam ir pienākums pirms Pakalpojumu izmantošanas, izlasīt šo Privātuma Politiku. Tu - Lapas lietotāja vai apmeklētāja esi tiesīga iepazīties ar Privātuma politikas redakciju, un Tavs pienākums ir savlaicīgi iepazīties ar tās saturu.

   

  INFORMĀCIJAS IEGŪŠANA UN IZMANTOŠANA

  Es iegūstu tavu informāciju ik reizi, kad tu izmanto Pakalpojumus vai apmeklē Lapu. Daļa informācijas tiek iegūta automātiski (“Tehniskā informācija”), bet personu identificējoša informācija tiek nodota tikai ar tavu piekrišanu.

   

  Piemēram, es iegūstu informāciju brīdī, kad tu sāc pieteikšanos vēstulēm, kādiem no pasākumiem, kontaktu formā, vai iegādājies kādu no Pakalpojumiem. Lapa var tev prasīt ievadīt tavu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un/vai telefonu - šī Personīgā informācija glabājas pie manis.

  Kad tu ievadi maksājuma informāciju, šo informāciju gan es nesaglabāju nekur un arī nevaru redzēt, jo šie dati uzreiz pāriet maksājuma sistēmai (maksājumiem es izmantoju Stripe).

   

  Iegūto informāciju es izmantoju, lai varētu tevi identificēt, ar tevi sazināties, veidot personalizētus piedāvājumus, balstoties uz tavu lietošanas vēsturi, sniegt pakalpojumus par maksu vai bez.

   

  PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

  Tava personīgā informācija var tikt reģistrēta šādos gadījumos:

  • Reģistrējoties jaunumu saņemšanai, Pakalpojumu saņemšanai, piekļuvei informācijai, kas ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.
  • Piedaloties aptaujās.
  • Piedaloties komentēšanā zem rakstiem Lapā. Komentējot vai publicējot ierakstus forumā tu piekrīti, ka tava informācija var tikt publicēta Lapā (tavs komentārs, vārds, uzvārds, profila bilde u.c.). No brīža, tavi ieraksti nokļūst publiskajā telpā un tu piekrīti, ka trešās personas var to redzēt un darīt ar to lietas, kuras man nav iespējams nokontrolēt.
  • Komunicējot ar mani. Ja tu nosūti jautājumu, komentāru, es saglabāju šo informāciju, lai neaizmirstu, par ko mēs esam runājušas, kas tev ir solīts, un kā es varu pilnveidot Pakalpojumu sniegšanu tev. Klikšķinot uz pogām, atvērot hipersaites Lapā, e-pastos, ko es tev sūtu, intagram,feisbukā, es varu identificēt tevi, tavu e-pasta adresi vai soctīklu profilu, un sasaistīt tavas aktivitātes ar tevi.
  • Ja tu esi tikai apmeklējusi Lapu vai kādu no tās sadaļām, nereģistrējies, nepieprasi nekādu informāciju, nesazinies ar mani, nepublicē informāciju, kā arī neesi nospiedusi uz hipersaitēm ziņojumos, es neiegūstu Personīgo informāciju, izņemot interneta žurnāla failus (web logs).

   

  TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

  Interneta žurnāla failu izmantošana man palīdz attīstīt gan Lapu, gan Pakalpojumus, jo es varu uzzināt, kādas Lapas sadaļas ir populārākas, kādi Pakalpojumi tevi interesē, kā var uzlabot funkcionalitāti, saturu utt. Šo informāciju es izmantoju tikai apkopotā formā, neidentificējot konkrētus Lietotājus, izņemot gadījumus, kad Lietotājs ir rīkojies ļaunprātīgi un šādas rīcības sekas ir tik lielas, ka ir lietderīgi tās atrisināt. Interneta žurnāla faili tiek izmantoti arī, lai analizētu reklāmas kampaņas un veidotu jaunas, veiksmīgākas, kā arī lai veidotu jaunu, veiksmīgāku saturu Lapā.

  Tie satur:

  - domēni, no kuriem lietotāji nonāk Lapā;

  - IP adreses;

  - Informācija par pārlūkprogrammu;

  - Informācija par ierīci;

  - Informācija par operētājsistēmu;

  - Apmeklējuma laiks un datums;

  - Lietotāja aktivitāte mājaslapā;

  - Sīkfaili;

  - Izsekošanas pikseļi;

  - Web bākas;

  - Līdzīgas tehnoloģijas.

   

   

  PERSONĪGĀS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA

  Es izmantoju Personīgo informāciju mārketinga, pārdošanas un klientu servisa aktivitātēs.

  Ja esi piekritusi saņemt jaunumus - sūtu jaunumus; ja esi atstājusi līdz galam neaizpildītu reģistrācijas/pieteikšanās formu - varu nosūtīt atgādinājumu; varu uzrunāt tevi tirgus izpētes nolūkā; ja esi uzdevusi jautājumu vai pieprasījusi informāciju - nosūtīšu tev atbildi.

   

  Saziņā ar tevi es varu piedāvāt tev nodot informāciju kādam no maniem pakalpojumu sniedzējiem, bet tikai, ja tu piekrīti un vēlies uzzināt par viņu pakalpojumiem (piemēram, es varu palūgt ar tevi sazināties dizainerei vai web lapas izstrādātājai, lai kopīgi jūs atrisinātu kādu vajadzību, utt.). Bet vibiežāk būs otrādāk - es tev došu info par maniem sadarbības partneriem, nevis tiem nodošu tavu informāciju.

  Ja tu piekrīti, ka es tavu informāciju nododu tālāk, informācija pāriet pie cita uzņēmuma un tiek izmantota saskaņā ar tā uzņēmuma noteikumiem. Kaut arī manis piedāvātie uzņēmumi atrodas ES teritorijā, un uz tiem attiecas Vispārējā datu aizsardzības regula, ietekmēt viņu darbības man nav iespējas. Ja neesi droša par savu datu nodošanu citiem uzņēmumiem, labāk paņem no manis šo uzņēmumu kontaktus un uzrunā tos pati.

   

  BIZNESA FORMA

  Šobrīd es darbojos kā saimnieciskās darbības veicēja - pašnodarbināta persona un kā SIA "Darling Im Home", reģ.nr.40203344411.

   

  LIKUMĀ NOTEIKTĀS DARBĪBAS

  Gadījumā, kad informāciju pieprasa tiesībsargājošas iestādes, un likums man uzliek par pienākumu nodot datus, es, pārbaudot pieprasījuma leģitimitāti, būšu spiesta izpaust informāciju, tai skaitā Personīgo informāciju. Tiesa, es varu arī pati labprātīgi nodot Personīgo informāciju šādām iestādēm, lai aizsargātu savas un savu Lietotāju tiesības un drošību.

   

  TREŠĀS PUSES

  Lapas funkcionalitāte balstās uz trešo pušu piesaisti. Lapa ir savienota ar sociāliem tīkliem (instagram, facebook, linkedin, spotify, calendly, thinkific, convertkit). Par to, ko sociālie tīkli var darīt ar taviem datiem, es nevaru uzņemties atbildību, tev būs jāiepazīstas ar attiecīgā resursa privātuma politiku.

  Atceries, ka publiskos tīklos publicētā informācija ir publiski pieejama.

  Trešām pusēm - maniem pakalpojumu sniedzējiem es varu sniegt piekļuvi Lapā iegūtajai informācijai ar nolūku uzlabot Pakalpojumu sniegšanu un Lapas funkcionalitāti. Visi mani pakalpojumu sniedzēji darbojas atbilstoši Visparējai datu aizsardzības regulai.

  Es izmantoju Facebook Business Manager, Mailchimp, Donorbox.org, Calendly, Stripe, Strikingly, Thinkific, ConvertKit un vēl vairākus servisus. Brīdī, kad tu lieto Lapu vai Pakalpojumus, šie pakalpojumu sniedzēji var redzēt tavu informāciju.

   

  TAVAS TIESĪBAS ATTIECĪBĀ UZ PRIVĀTUMU

  Tu vari jebkurā brīdī atteikties no manu e-pastu saņemšanas.

  Tu vari jebkurā brīdī pieprasīt, ka tava Personīgā informācija tiek dzēsta no manām datu bāzēm.

  Tu vari jebkurā brīdī pieprasīt labot vai papildināt tavu informāciju.

  Tu vari jebkurā brīdī pieprasīt, ka es parādu tev visu informāciju, kas man ir pieejama par tevi.

  Šo visu tu vari izdarīt, sūtot attiecīgu pieprasījumu man uz e-pastu diana@<šīs lapas domēns .lv>, un es saprotamā laikā atbildēšu uz to.

   

   

  INCOGNITO MODE

  Ja tavā pārlūkprogrammā ieslēgts “Incognito” vai “Do not track” režīms, tas neietekmē, kādā apjomā Lapa saņem informāciju.

   

  DROŠĪBA

  Es rūpējos par tavu Personīgo informāciju, tās drošību, ievērojot visus obligātos un ieteicamos drošības pasākumus, kas ir vērsti pret pamatoti paredzamiem riskiem. Es nenesu atbildību par datu drošības aktivitātēm, ko veic trešās puses.

   

  NOBEIGUMĀ

  Wow! Tu esi tikusi līdz beigām, paldies.

  Ja tu redzi, kā es varu uzlabot pakalpojumu sniegšanu, vai saskati nepilnības šajā dokumentā, lūdzu, informē mani. Es labprāt uzlabošu gan Privātuma politiku, gan arī Pakalpojumus un Lapu.

   

  Ar sveicieniem,

  Diāna Ņikitina

  Reģ. Nr. 17118310604

  &

  SIA "Darling Im Home"

  Reģ.nr.40203344411

  Iecavas 1-32, Rīga LV-1083

   

   

  // ENGLISH

  Hello!

  Thank you for taking the time to review the Privacy Policy of the website nikitina.lv and the related services provided by Diana Ņikitina.

   

  Here is an explanation of what happens with your data from the moment you start showing interest in my services.

  Remember that, according to data protection regulations, you can request at any time that your data be deleted from my databases.

   

  This Privacy Policy is in effect starting from 18.04.21. Updated on 09.09.21.

   

  In the context of this document, "I," "My," "Service Provider" refer to me, Diana Ņikitina, and SIA "Darling Im Home" (details are at the bottom of the page). I receive, process, and use the information you provide through the website nikitina.lv. All products and services offered on the website, collectively or individually, are referred to as "Services." By using this website, you confirm that you have read and agreed to all the terms of this Privacy Policy. The content of this document may be changed and/or supplemented, and such changes and/or additions take effect upon publication here.

  The content of this Privacy Policy may change and/or be supplemented from time to time. All changes will be visible on this page. It is the duty of each website visitor to read this Privacy Policy before using the Services. As a website user or visitor, you have the right to acquaint yourself with the current version of the Privacy Policy, and it is your responsibility to familiarize yourself with its content.

   

  COLLECTION AND USE OF INFORMATION

  I obtain your information every time you use the Services or visit the website. Some information is collected automatically ("Technical Information"), but personally identifiable information is only collected with your consent.

  For example, I obtain information when you subscribe to newsletters, request information, register for events, or purchase any of the Services. The website may ask you to enter your name, email address, and/or phone number – this Personal Information is stored with me.

  When you enter payment information, I do not store this information and cannot see it because this data goes directly to the payment system (I use Stripe for payments).

  I use the information I collect to identify you, communicate with you, create personalized offers based on your usage history, and provide services, either for a fee or for free.

   

   

  PERSONAL INFORMATION

  Your personal information may be recorded in the following cases:

  • When registering for newsletters, receiving Services, accessing information available only to registered users.
  • Participating in surveys.
  • Participating in comments under articles on the website. By commenting or posting articles on the forum, you agree that your information may be published on the website (your comment, name, surname, profile picture, etc.). Once your comments are posted, they become public, and you agree that third parties may see and act upon them in ways that I cannot control.
  • Communicating with me. If you send a question or comment, I keep this information to remember what we have discussed, what promises have been made to you, and how I can improve the provision of the Services to you. By clicking on buttons, opening hyperlinks on the website, in emails that I send you, on Instagram, Facebook, I can identify you, your email address, or social network profile and link your activities to you.
  • If you have only visited the website or one of its sections, did not register, did not request any information, did not contact me, did not post any information, and did not click on hyperlinks in messages, I do not obtain Personal Information, except for web log files.

  TECHNICAL INFORMATION

  The use of web log files helps me to develop both the website and the Services since I can learn which sections of the website are more popular, what Services interest you, how to improve functionality, content, etc. I use this information only in aggregate form without identifying specific users unless a user has acted maliciously, and the consequences of such actions are so significant that it is worthwhile to resolve them. Web log files are also used to analyze advertising campaigns and create new, successful ones, as well as to create new, successful content on the website.

  Technical information may include:

  • Domains from which users come to the website.
  • IP addresses.
  • Information about the browser.
  • Information about the device.
  • Information about the operating system.
  • Visit time and date.
  • User activity on the website.
  • Cookies.
  • Tracking pixels.
  • Web beacons.
  • Similar technologies.

  USE OF PERSONAL INFORMATION

  I use Personal Information for marketing, sales, and customer service activities.

  If you have agreed to receive newsletters, I send newsletters; if you have left an incomplete registration/application form, I can send reminders; I may contact you for market research purposes; if you have asked a question or requested information, I will send you a response.

  In communication with you, I may offer to pass on information to some of my service providers, but only if you agree and wish to learn about their services (for example, I may ask you to contact a designer or web developer to jointly address your needs, etc.). More often, it will be the opposite – I will provide you with information about my business partners rather than passing on your information to them.

  If you agree that I can pass on your information, the information will be transferred to another company and used in accordance with that company's terms. Although the companies I offer are located in the EU and are subject to the General Data Protection Regulation, I have no control over their operations. If you are unsure about sharing your data with other companies, it is better to take contact details from me and contact them directly.

  BUSINESS ENTITY

  Currently, I operate as a self-employed person and as SIA "Darling Im Home," registration number 40203344411.

  ACTIONS REQUIRED BY LAW

  In cases where information is requested by law enforcement agencies, and the law obliges me to provide data, I will be obliged to disclose information, including Personal Information, after checking the legitimacy of the request. I may also voluntarily provide Personal Information to these authorities to protect my rights and the rights and safety of my Users.

  THIRD PARTIES

  The functionality of the website is based on the involvement of third parties. The website is connected to social networks (Instagram, Facebook, LinkedIn, Spotify, Calendly, Thinkific). I cannot take responsibility for what social networks can do with your data; you should familiarize yourself with the privacy policy of the respective resource.

  Please remember that information posted on public networks is publicly available.

  Third parties – my service providers – may have access to the information obtained from the website to improve the provision of the Services and the functionality of the website. All my service providers operate in accordance with the General Data Protection Regulation.

  I use Facebook Business Manager, Mailchimp, Donorbox.org, Calendly, Stripe, Strikingly, Thinkific, ConvertKit, and several other services. When you use the website or Services, these service providers can see your information.

  YOUR PRIVACY RIGHTS

  You can unsubscribe from receiving my emails at any time.

  You can request that your Personal Information be deleted from my databases at any time.

  You can request to correct or update your information at any time.

  You can request that I provide you with all the information I have about you at any time.

  You can do all of this by sending the respective request to me at the email address diana@, and I will respond promptly.

  INCOGNITO MODE

  If your web browser is in "Incognito" or "Do not track" mode, it does not affect the extent to which the website receives information.

  SECURITY

  I take care of the security of your Personal Information, following all necessary and recommended security measures designed to mitigate foreseeable risks. I am not responsible for the data security activities performed by third parties.

  IN CONCLUSION

  Wow! You've made it to the end; thank you.

  If you see ways I can improve the provision of my services or if you find any shortcomings in this document, please let me know. I am happy to improve both the Privacy Policy and the Services on the website.

   

  Best regards,

  Diāna Ņikitina

  Reg. No. 17118310604

  &

  SIA "Darling Im Home"

  Reg. No. 40203344411

  Iecavas 1-32, Riga LV-1083